Doğa/Çatalca

Cumartesi akşam kar yağınca sabah Nesin çiftliğine gidemeyiz diye düşündük..  Pazar öğlen olunca baktık dışarıda çok güzel güneş var önce Hayvanat Bahçesi dedi bizimkiler Darıca ben dedim hayır Çatalca:)

Sonrasında Nesin Vakfına gittik bahçede 15 20 kişi gitar çalıyor şarkı söylüyor ama çocuklarla dışarıda duracak gibi değildi çok soğuk bizde çıktık. TEM e girmeden Beylikdüzü’ne doğru giderken “Antikköy”ü gördük 5-6 sene önce bir arkadaşım bahsetmişti yolda gelirkende eşime anlatmıştım sadece Çatalca’da olduğunu biliyordum , hemen içeri girdik gezdik..

Kaleye çıktık çocuklarla Büyükçekmece gölüne baktık , dürbünle kuşları inceledik.. Çocuk parkı var güzel ama yazın oynanabilir.. Mini hayvanat bahçesinde midilli, eşek, kuş, tavuk , tavşan , mini bir göletin içinde ördekler  var ..

Kendin pişir kendin ye yada sipariş veriyorsanız kilo ile et yapılıyor.. Güzel bir sütlacı var bol cevizli ve manda yoğurdu kalıp gibi çok güzeldi:) Yazın grubu ayarlayıp burada bir geç kahvaltı yapmayı planladım çok keyifli olacağı kesin kimler geliyor:)

Dönüşte yazın hafta sonları uğrak yerimiz Röne Parkta kısa bir oyun molası ile evimize döndük..

Reklamlar

Doğa/Çatalca” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s