Sihirli Hareketler Atölyesi Devam


Bu hafta 2. haftamız pazar Sabancı dinletisinden sonra Ihlamur kasrına gittik. Çocuklar hemen sınıfa girdi Banu öğretmenlerini çok özlemişler bizde güneşe ve mis kokulu çimenlere bahçeye yayıldık sohbet ettik İstanbul’un ortasında bir cennet Ihlamur Kasrı Manolya çiçekleri artık tam beyaz dönmüş dökülüyor kaçırmayın ama beyaz beyaz havuzu öyle güzel kaplamışlar ki harika:)

Çocuklar bu hafta top atmaca yaptı, tabak çevirme ve ip üstünde ters tabak şeklinde bir aleti ilerletme çalışması yaptılar ders 2 saat kadar sürüyor son 10 dakika bize gösteri yaptılar hepsi istedikleri malzeme ile çok eğlenmişler belli idi.. Ege bu sefer isteksiz geldi ama çıkışta anne devam etmek istiyorum iy ki gelmişim dedi 2 dersimiz daha kaldı…

Bu ara 10 dakika ders arasında kimisi ağaçların arasında saklambaç kimisi yakalamaca kimiside benim oğlum gibi karıncaları inceleme çalışması yaptı:))Ağabilerini ve ablalarını bekleyen iki numaralar ise kah uyudu kah çimenlerde  koştu kah çiçekleri kokladı..

Pazar çok dolu idi devamında Anadolu yakasına gidip aradığım meşhur pembeli beyazlı kaskımı buldum:) Birde motorcu montu aldım ve devamında çocukları akşam anneme bıraktık bizde motorsikletle ilk defa beraber gezebildik..

Rüzgarı hissetmek harika rüzgarla beraber gelen hele hele şimdiki bahar kokusu çimenler çiçekler deniz kokusu mis gibi 🙂  Eşimin motorsikleti neden bu kadar sevdiğini anladım:)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s