Evde Arkadaş Kaç yaşında Misafir Edilir

Bu yaz ilklerimizi yaşıyoruz. Arkadaşında kalması yada arkadaşının bizde kalması için bu zamana kadar birkaç kez teklif etmiştik ama hiç oralı olmamıştı.

Bir kaç ay önce çok keyif aldığı arkadaşından akşam dönmek istemediği için burda kalmak istiyorum diyerek direk teklif Ege’den geldi ki ondan hiç bu tarz bir teklif beklemiyordum hemen ok dedim Ertesi sabah bir yere yetişecektik erkenden aldım keyfi gayet yerinde idi. Ondan sonra gündüzlerimiz ya arkadaşında yada arkadaşı bizde şeklinde geçti:)Hele birde tek başına arkadaşına gidiyor olması ayrı bir güven konusu oldu onun için.

Cuma akşamı da başka arkadaşlarımız bizde oyun zamanı onlara yetmeyince hadi bizde kal teklifi üzerine çok sevindiler. Gece yarısına kadar oyunlar bitmek bilmedi. Salonada Çanakkale deki çadır kampı için aldığımız kamp yatağını kurduk yatakta sohbet edip dışarı seyrederek uyudular.

Sabah ta erkenden uyanıp satranç oynamışlar oyunlar kurmuşlar kızım uyanmayınca onuda sana dondurma alacağız hadi kalk diyerek uyandırmışlar oyun oynamak için:)

Devamında havuz keyfi ile birbirlerine balıklama nasıl atlanır taktikleriverdiler:)Bu arada kızımı da ara ara oyunlarına dahil ettiler:)

Oğlum yapı itibari ile yalnız oynamayı daha çok sever saatlerce oyuncakları ile tek başına oynayabilir . Ve bizim için bu gelişmeler önemli ve mutluluk verici.

Kendileri hazır olunca arkadaşlarında kalmayı ve misafir kabul etmeyi talep ediyorlar:) Ve çocuklar için serbest kontrolsüz oyun zamanları o kadar az ki bu zamanlar onlar için tam anlamı ile keyif zamanı:)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s