MÜZİĞE DOKUNMAK

Bu sene devlet opera ve balesindeki oyunlara sabah erken saatlerde olduğundan ulaşmak biraz zor olduğundan Süreyya Operasında sergilendiğinde bu sene takip etmekte zorlandık Fulya salonu olduğunu okuyunca sahneyi de görmek için hemen biletlerimizi aldık.

Fulya sahnesine ilk defa geldiğimizden otopark yeride bulmakta zorlandık ve geç kaldık ama sonra öğrendik ki sahnenin kendi otoparkı varmış, aklınızda olsun Acıbadem Hastahanesinin otopark girişinden girip arkaya geçiyorsunuz ..

Sahnenin girişi çok güzel bembeyaz döşenmiş ama oyun başladığından almak istemeseler de sonradan kırmadılar sağolsunlar.  Sahnenin oturma düzeni çok güzel nerede olursanız olun sahneyi net ve güzel görebiliyorsunuz.

Oyunda orkestra şefi nin kostümü ilgi çekici beyaz üzerine siyah nota yazılmış ceketi ilgi çekici idi. Ben10 çizgi film karakterleri gibi çizgi film karakterlerinin müziklerini incelediler , seyircilerin arasından gelen kurşun asker görselleri çok iyi idi:) .özellikle canlı müzik aletleri ile sahnede canlı müzik olması çocuklar için çok ilgi çekici ve öğretici müziğe özendirici olabilir:)  Yaş grubu anaokuluna hitap etse de 1. 2. 3. sınıflarında eğlenerek izleyeceği bir oyun özellikle müzik enstrümanlarını sevdirmek için birebir . İlk defa tiyatroya gidecekler içinde ilk oyun olarak seçilebilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s