Snow Park Torium

Dinazorlar sergisi için gelmişken İstanbul’un ilk snow parkını görmeden gitmek olmazdı. Snow park yemek katında camekanlı bir mekan dışarıdan içerisini izlediğinizde çok küçük görünen akvaryumdan balıkları izliyormuş hisse veren bir yer:) Ama çocuklar kar hele hele kayan çocuklar gördüğü an onları durdurmak zor:)

Girişte size mont eldiven ve kar ayakkabısı veriyorlar ama pantalon yok kar pantolunu yanınıza alın yada yedek kıyafet:)Sonrasında bizim gibi alışveriş yapmak durumunda kalırsınız.Kar ayakkabısı 5 yaşa  altına yok. Girişte size dolap veriliyor eşyalarınızı koyabiliyorsunuz kilitli.

İçerisi buz gibi sıcak havada buraya girmek güzel olur:) Kar hissi var güzel bir kez Acarkentte açılan Doom kayak merkezine gitmiştik ama orada hareket eden bir halının üzerinde kayıyorsunuz çok yavan kalıyor.

Ama lapa lapa yağan kar gibi değil kar topu oynamak istediğinizde çok toparlanmıyor sert. Mağara şekli verilmiş alanlar var minik köprü var Bir tanede eskimo evi içine girmeye bayıldılar . Eğer kayak yapacaksanız size ayrılmış ayrı bir alanda kayıyorsunuz yayalar orada yok.

Simit ile kaymak isterseniz 20 dakikası 10TL içeri girmeden almalısınız sonradan almak için dışarı çıkmanız gerekiyor maalesef:( 3 tane parkur var çocukların kendilerinin kaydağı 6-7 yaş Onun yanında biraz daha uzun 8-9 -10 yaş grubuna hitap ediyor burada biz kızımla kaydık onu kucağıma oturtup kaydım . Merdivenle çıkılıyor dikkatli çıkılmalı kayıp düşülebilir. Kayılacak alanında her birinin başında görevliler var yardımcı oluyorlar.

Diğer parkur daha uzun yüksek 14+ kayabiliyor asansörle yada 2. kat yada merdivenle çıkabiliyorsunuz.

1 saat içeride kalmak yetiyor gerçek karda kalmış kadar yoruluyorsunuz .. Çocuklar çok seviyor arkamda annesi ile gelen bir çocuk 5 yaşlarında bir çocuk çok eğlendiğini öyle güzel ifade ediyordu ki “annecim burası cennetten bile güzel” diyordu:)

Büyük 1 kişi 20 TL

Çocuk 15 TL

3 kişilik aile 50 TL sonraki her çocuk 10,-TL Biz arkadaşımla 2 büyük girdik 3 çocukta bizimle girdi. 10TL de simitler

Kayak dersleri var aile yada çocuk için kayak dersi almak için pratik o kadar yol gitmenize gerek yok:)

Anne baba çocuk 60 dakikalık kayak eğitimi 120TL

İçeride resim çekemedik o kadar çok koşturduk ki

Reklamlar

Snow Park Torium” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s