Ücretsiz İbrahim Kutluay Basketbol Yaz Okulu

Evet evet ücretsiz Forum İstanbul, Bayrampaşa İKEA , Decahtlon dan her 75 TL lik alışverişiniz karşılığında danışmaya kayıt yaptırıyorsunuz 2 haftalık Basketbol okuluna götürebiliyorsunuz.

Ücretsiz olması beni endişlendirdi yine alışveriş merkezlerinin anlamsız işe yaramayan bir çalışması mı olacak diye düşünmedim değil ama işin içinde isim olarakta İbrahim Kutluay Basketbol Akademsi olunca denemeye değer diye düşündüm bir ders gider ortam çocuk için değil de sadece alışveriş merkezi reklamı için yapılmış olsun diye yapılmış bir şey ise vazgeçerdik.

Oğlumu bu konuda ikna etmek zor bu zamana kadar spor kurslarına kayıt için ikna edemiyorduk:(Bir kere Karate başladık oda hüsranla son buldu hocanın çocuk dili zayıf olduğu için:(Büyüklere ders verebilen herkes çocuklarada verebiliriz sanıyor ki çocuklar bizden daha hassas iş öyle değil..

Ve biz bu kursa bayıldık işinin hakkını veren bir ekip her daim sahada çocuk konusunda profesyonel  3 eğitmen ve ve çocuklar ÇOK  eğleniyor.

Hocalar 2 gün gibi kısa sürede top sürme top kontrolü öğrendi. Sağ sol el kullanabiliyor. İlk 15 dak ısınma top sürme vb öğrenme sonraki yarım saat takım grup oyunları.İşte en zevkli an bu kısım:)

Çocukları sıkmadan yaşının gereği dikkat ve odaklanmayı toplayıp birdahaki derse heyecan ve hevesli gelmelerini sağlıyorlar:)

Oğlum şimdiden benimle pazarlığa başladı anne kapalı spor salonunda baskete gidebilirmiyim anne kışında beni götüreceksin dimi 🙂

Akşamlarıda sitede topunu alıp basket sahasında alıyor yerini:)

Teşekkürler Forum İstanbul böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığınız için teşekkürler İbrahim Kutluay Yaz spor okulu ekibi 🙂

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s