Snowpark Torium ( Dikkat Bilet Çıkabilir)

20140413-092731.jpg

Önceki haftalarda çocuklara Torium blog yazan anneleri davet ediyor kayacağız dediğimde benden çok heyecanlandılar . 2011 de ilk defa gittiğimiz de Ege 8 yaşında idi Deniz 5 yaşlarında idi O yaşlarda iken hatıralarında kalan keyifli dinazor sergis ve bol bol kar . Davete heyacanla hazırlandılar şapkalar eldivenler kar pantolonları yedek kıyafetler :)) Gerçi oradan tüm kıyafetleri alıyorsunuz mont eldiven bot gibi , yanınızda getirmenize hiç gerek yok sadece ilk gidişten tecrübe ettiğimizden özellikle Deniz için yüksek belli kar pantalonu çok işe yaradı.

Yol çok basit olsada ben TEM’den çıkışı kaçırınca ikinci çıkıştan çıkıp biraz dolandım. Saati de geç not almışım bloger anneleri Kafe’de yakalayabildim neyse ki , Bloglarını takip ettiğim birkaç anne ile tanışabildik . Snowparkta çok çok eğlendik . Çocuklarımla çocukluğuma yolculuk yapmaya bayılıyorum:) Yaşları büyüdükte onlarla adrenalin sporlarına yavaş yavaş adım atmak ise ayrı keyifli Snowpark’ta siz de çocuğunuzla deneyebilirsiniz.Özellikle de ” Snowtubing”i.

Snowtubing nasıl bir şey derseniz burdan Ege’yi izleyebilirsiniz . Snowtubing yaş sorarsanız Deniz 8 yaşında şu an çok keyifle ve rahatlıkla yaptı sanırım içerde geçirdiğimiz iki saatin 1.45 dakikasını burda değerlendirdik. Bunun harici daha küçükler için kaydırak şeklinde platformlar var. Karda basket oynamak ilginçti . Eskimo evleri çok eğlenceli geldi çocuklara. Çıkışta yorulmuş ama tüm negatif enerjiden sıyrılmış kocaman gülümseme ile ayrıldık.

Ücretler aşağıdaki gibi ;

Türkiye’nin ilk kapalı kayak ve kar oyunları merkezi Snowpark’ta kar keyfi 4 mevsim sizinle!

4500 m2 alana sahip Snowpark’ta; 9 adet parkurda Snowtubing ve 135 metrelik pistte Snowrafting yapılabiliyor. Kış sezonunda ise , ve milli takım seviyesinde deneyimli eğitmenlerden Snowboard ve Kayak dersleri alabilirsiniz. Eğlencede sınır tanımayanları kar üzerinde futbol ve basketbol keyfi bekliyor.

KİŞİ BAŞI GİRİŞ

Hafta içi: 20 TL
Hafta sonu ve resmi tatiller: 27 TL

ANNE+BABA+1 ÇOCUK
Hafta içi: 50 TL
Hafta sonu: 70 TL
ANNE+BABA+2 ÇOCUK
Hafta içi: 60 TL
Hafta sonu: 80 TL

Eğer bir çocuk dahil bir aile bileti kazanmak isterseniz yazıya 15 Nisan’a kadar yorum bırakıp Facebook’taki çocuklagezerizbiz sayfasını beğenmenizi rica edeceğim. İyi şanslar

20140413-092721.jpg

20140414-000654.jpg

20140414-000750.jpg

Reklamlar

Snowpark Torium ( Dikkat Bilet Çıkabilir)” üzerine 3 yorum

    1. Belli olmaz zamana bağlı belki bizde eşlik edebilirz:, çocuklar ne zaman gideceğiz diye sormaya başladı:)

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s