Deniz Kızım Bugün Sahnede

Yaklaşık iki yaş civarıydı Akbank Sanat Merkezi’ndeki dans derslerini takip ettiğimizde. Zeynep Tanbay Bale okulu öğretmenleri hafta bir gün dans dersi veriyordu çocuklara, devam zorunluluğu olmadığından keyfimiz oldukça uzun süre gittik dans derslerine.
2013 yılında Devlet Opera ve Balesinin seçmelerini kazanınca hafta içi iki gün okul sonrası bale eğitimi yolculuğu başladı. Bu sezon , ilk defa sergilenecek olan KUKLACI oyunu için Kast oyunculara sene başında seçilince haftada üç gün ders ve provalara çokça emek verdi . Ve Deniz kızımın sahne alacağı büyük gün geldi ,  bugün saat 12’de tarihi Süreyya Operası sahnesinde ilk defa sahneye çıkacak, çiftçi kız olarak sahnede olacak . Pek heyecanlıyız ailecek .
25 Ocak ve 1 Şubat’ta Deniz kızım Kuklacı oyunu ile Süreyya Operası Sahnesinde iken ileteceğiniz  tüm iyi dilekleriniz için çokça teşekkürler şimdiden .

Kuklacı Oyunun sonraki günlerde ne zaman oynadığını buradan takip edebilirsiniz biletler tam oyun sergilenmeden bir ay önce satılıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s